Wynajem podnośników

O firmie

Nasza firma działa od 2003 roku, kiedy to grupa ludzi postanowiła połączyć pasje życia z pracą. Połączenie to, praca na wysokościach oraz alpinizm, stało się naszą profesją, którą to z dużą satysfakcją wykonujemy.

Naszym atutem są doskonałe umiejętności w posługiwaniu się technikami linowymi. O czym zaświadcza posiadanie przez nas międzynarodowego certyfikatu IRATA potwierdzającego nasze przeszkolenie z zakresu bezpiecznej pracy na wysokości w dostępie linowym.

Osoby kierujące pracami posiadają uprawnienia do kierowania i nadzorowania pracami na wysokości, ukończone szkolenie z zakresu okresowych przeglądów sprzętu ochrony indywidualnej (SOI).

Wykonywanie prac w różnych dziedzinach wymusza na nas posiadanie uprawnień: elektrycznych, energetycznych, budowlanych, spawalniczych, a także ukończenie specjalistycznych kursów branżowych np. fotowoltaika (uprawnienia UDT), arborystyka.

Pracownicy nasi posiadają uprawnienia pozwalające obsługiwać podesty wolnobieżne oraz podesty samojezdne montowane na pojeździe.

Świadczymy usługi w kraju i zagranicą.

Firma posiada ubezpieczenie OC w zakresie do 1 000 000zł.

Wszystkie te czynniki decydują o tym, że Zawsze Stajemy Na Wysokości Zadania.