Wynajem podnośników

Prace podziemne

Nasza firma zajmuje się profesjonalną eksploracją obiektów podziemnych. Oferujemy badania, dokumentacje zdjęciową i filmową, pomiary, wykonanie map, nurkowania podziemne, pomoc przy wykonaniu zabezpieczeń itp. Mamy duże doświadczenie zarówno w jaskiniach jak i obiektach pokopalnianych i powojskowych. Nasze prace obejmowały między innymi pomoc przy eksploracji Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu.

Nasz zespół to doświadczeni ludzie z szeregiem uprawnień niezbędnych przy tego typu pracach. To grotołazi z kilkunastoletnim doświadczeniem, nurkowie i byli ratownicy górniczy. Zdjęcia wykonuje profesjonalny fotograf specjalizujący się w zdjęciach podziemnych.

Gniazdo Oferta Prace podziemne

Nasze badania wspieramy najlepszym sprzętem pomiarowym i zabezpieczającym. Dysponujemy między innymi sprzętem do analizy składu powietrza (Draeger x-am 5000 oraz Draeger x-am 7000), kamerą termowizyjną (Draeger UCF 9000), termohigrometrem czy anemometrem itp. W miejsca gdzie skład powietrza nie pozwala na prowadzenie badań wchodzimy w aparatach oddechowych pełnotwarzowych z komunikacją firmy INTERSPIRO. Prowadzimy także poszukiwania zagubionych elementów metalowych (obrączki, depozyty rodzinne itp.) przy użyciu detektorów metali Deus XP i Fisher f75 LTD.

Galeria

Zdjęcia wykonał Łukasz Zawada